Zestaw pędzli do makijażu z Aliexpress, marka Docolor

Pędzle to jeden z większych wydatków, jeśli chodzi o akcesoria do makijażu, dlatego zamawianie zestawów na Aliexpress jest coraz bardziej popularne. W dzisiejszym wpisie chce Wam przedstawić jeden z lepszych zestawów, jaki do tej pory kupiłam – dobre i tanie pędzle Docolor. Jeśli jesteście zainteresowane świetną jakością za kilka złotych to zachęcam do czytania dalej.

Tanie pędzle do makijażu

Zestaw składa się z 6 pędzli, przeznaczonych głównie do makijażu oczu, jednak o kształtach bardzo uniwersalnych. Jest to seria Fantasy Set, charakteryzująca się pięknymi, tęczowymi trzonkami. Wykonane one są z plastyku, a skuwki z metalu. Pędzle są lżejsze i mniejsze w porównaniu do np. pędzli GlamBrush. Przejdźmy jednak to najważniejszej cechy, czyli włosia. Jest ono syntetyczne, bardzo miękkie (porównywalnie z włosiem Zoevy), nie odkształca się po myciu i nie wypadł jeszcze ani jeden włosek. Zestaw jest świetnie skomponowany, nie ma tu zbędnych kształtów. Włosie jest barwione na różowo, ale nie zauważyłam farbowania podczas mycia. Nie miały też nieprzyjemnego zapachu.

Pędzle do makijażu oczy z Aliexpress, zbliżenie na kształty

Zestaw Docolor – przegląd kształtów

Numery pędzli i logo Docolor są niestety mało widoczne, ale zostały opisane na opakowaniu. Od lewej mamy pędzel nr 05, czyli płaski pędzelek do nakładania cieni (jako jeden z niewielu nie podrażnia ani nie drapie dolnej powieki), nr 04 przeznaczony do korektora, ale świetny także do bazy pod cienie czy pigmentów i nr 06 do blendowania cieni, mój ulubieniec o idealnej wielkości. Nr 07 to płaski pędzel o prosto ściętym włosiu, idealny do czyszczenia linii pod brwiami, nr 08 jest przeznaczony do brwi, niestety wypada najsłabiej, bo ma zbyt grubo ułożone włosie i nr 09 idealny do ust, ale lubię go używać do rozjaśniania wewnętrznego kącika albo do detali.

Pędzle Docolor do rozcierania cieni, korektora i blendowania
Tanie pędzle do makijażu oczu z Aliexpress, uniwersalny, do brwi i ust

Dobre, a tanie pędzle do makijażu oczu

Zestaw kosztował mnie mniej niż 30 zł, czyli za każdy pędzel zapłaciłam mniej niż 5zł. Wysyłka trwała ok. miesiąca i jest darmowa. Pędzle przyszły pięknie opakowane i zgodne z opisem producenta. Zdecydowanie polecam, bo za niską cenę możemy mieć zestaw świetnej jakości pędzli, o kształtach, którymi wykonamy pełny makijaż oczu.

Dobry zestaw pędzli do makijażu z Aliexpress marki Docolor o tęczowych trzonkach

Jeśli chcecie kupić je jeszcze taniej, to warto poczekać na 11 listopada, kiedy na Aliexpress jest dostępne wiele promocji i kuponów.