Makijaż

Kredka do brwi od Wibo – jak się sprawdza?

Wibo Eyebrow Pencil - jak sprawdza się kredka do brwi od Wibo?

Hej:) W czwartek zaczęła się promocja w Rossmannie na produkty do oczu, więc to idealny moment, żeby opowiedzieć Wam o niezbędniku do brwi (tak, -49% obejmuje także produkty do brwi). Muszę przyznać, że długo czaiłam się na Wibo Eyebrow Pencil, bo zawsze gdy miałam ją kupić, akurat coś innego wpadło mi w oko. A teraz żałuje, że jednak jej wcześniej nie miałam, bo odmieniła moje brwiowe życie.

Wibo Eyebrow Pencil w odcieniu 2

Zacznijmy od opakowania – kredka jest wykręcana (nie mam serca do tych struganych) z dwoma różnymi końcówkami. Opakowanie jest solidne i niekiedy mam problemy ze ściągnięciem tej plastykowej części osłaniającej szczoteczkę, co według mnie jest zaletą, bo mamy pewność, że w czasie podróży nic się z kredką nie stanie.

Kształt rysika w kredce Wibo Eyebrow Pencil

Z jednej strony mamy skośny wkład, którym bardzo łatwo wypełnia się brwi, a z drugiej szczoteczkę do wyczesywania. Kredkę możemy kupić w dwóch odcieniach, ja mam wersje ciemniejszą, bardzo uniwersalną. Jest miękka, łatwo się z nią pracuje i daje naturalny efekt. Kosztuje ok. 11 zł, a teraz dodatkowo możemy skorzystać z promocji. Jest świetną alternatywą, jeśli używamy cieni do zaznaczania brwi, chociaż mam wrażenie, że kredką o wiele szybciej się pracuje.

Dajcie znać czy używałyście tej kredki, a może macie jakieś swoje ulubione sposoby do zaznaczania brwi?

Tagged ,
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Patrycja
5 lat temu

chyba nie umiałabym posłużyć się kredka 😉 mam pomadę ze szczoteczką i to mój szczyt możliwości 😀

Kobiecomania
5 lat temu

Niestety nie dla mnie nie mój kolor. Ale moja szwagierka go używa 😉

Kathy Leonia
5 lat temu

moja koleżanka od lat używa tej kredki i ją kocha:)